Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Ercan Havalimanı

Yapım Yılı:

Proje Yeri: KKTC

Mimar: 

Müşteri: 

Uygulama Alanı: 50.000 m2

İşin Kapsamı:

Son teknolojiyle donatılacak olan yeni terminal binası, doğa dostu yapısı ve modern mimarisi ile göz dolduran Yeni Ercan Havalimanı Projesi 10 Milyon yolcuya hizmet verecek kapasiteyle, yolcu konforu ve rahatlığını maksimuma taşıyacak.

Yaklaşık 400 Milyon Euro’luk maliyeti olan projenin 50.000 m2’lik dış cephe kaplama işleri Çuhadaroğlu Alüminyum Sanayi firması tarafından gerçekleştirildi.

Terminal binası düz cephe kaplamalarında mikro kondens kanallı yüksek ısı yalıtımlı MN50 sistem ve ayrıca bu sistemle uyumlu özel tasarım çok yönlü hareket opsiyonlu güneş kırıcılı sistem tercih edilmiştir.

Diagonal eğimli cephelerde mikro kondens kanallı yüksek ısı yalıtımlı yapıya görsel zenginlik katan MN50 SC silikon cephe sistemi tercih edilmiştir.

Terminal çatı ışıklık cephe kaplamalarında SKY 50 skylight ışıklık sistemi tercih edilmiştir.
 

 

 

Kullanım Koşulları

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ VE GÜVENLİĞİ FORMU Bu dokumanı onaylayarak 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“Kanun”) 5. Maddesi kapsamında Şirketimize iletmiş olduğunuz kişisel verilerinizin, hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek ve sizlerle iletişime geçmek için kullanımına açıkça rıza göstermektesiniz.

Kişisel verileriniz kanuni düzenlemelere uygun olarak ticari teamüllerde öngörülen sürelerde işlenecektir.

Kanun kapsamında Veri Sorumlusu Şirketimiz; CUHADAROĞLU olup Kanun’daki tüm sorumluluk ve yükümlülüklerine uymayı kabul etmektedir. Kişisel Verilerinizin, Veri Sorumlusu Şirketimizin belirleyeceği yurtiçi veya yurtdışında bulunan 3. kişilere işbu verilerin saklanması, depolanması ve açık rıza gösterilen amaçlarla işlenmesi için aktarılmasına açıkça onay vermektesiniz. Kanuni haklarınız kapsamında; dilediğiniz zaman Veri Sorumlusu Şirketimize başvurarak tarafınıza ait kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenen kişisel verileri varsa bunlara ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bu verilerin amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, kişisel verilerinin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerindeki hataların düzeltilmesini ve eğer aktarım yapılmışsa ilgili üçüncü kişiden bu düzeltmenin istenmesini talep etme, kişisel verilerin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde bu verilerin silinmesini, yok edilmesini ya da anonim hale getirilmesini isteme ve eğer aktarım yapılmışsa bu talebin aktarılan üçüncü kişiye iletilmesini isteme, işlenen verilerin neticesinde kişi ile ilintili olumsuz bir sonuç çıkmasına itiraz etme, Kanun’a aykırı veri işleme nedeniyle zararının ortaya çıkması halinde zararını yasalar çerçevesinde talep etme hakkınız mevcuttur.