Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Markalar

Türkiye’nin en saygın sanayi firmaları arasında yer alan ve Alüminyum sektörünün öncü kuruluşlarından Çuhadaroğlu Grubu’na ait grup şirketi Çuhadaroğlu Metal San. ve Paz. A.Ş., 1954 yılından beri elde etmiş olduğu tecrübesiyle faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir.


Prestijli projelere imza atan ve 65 seneyi aşkın tecrübesi ile alüminyum sistemleri konusunda kaliteli ve sürdürülebilir bir marka olarak tanınan Çuhadaroğlu, dürüstlük ve güven ilkeleri ile sektörün üniversitesi olmuştur. Çuhadaroğlu Grup Şirketleri interal, interax, interwall, intersecure ve interdigi’ den oluşan marka ailesiyle; değişimin, gelişimin ve sektörde markalaşmanın bilinciyle hareket edecek ve tüm marka stratejisini “iletişim odaklı” kurgulayacaktır.

“Marka, verilen bir sözdür.”

Yeni marka stratejimizi sunarken üzerine en çok vurgu yaptığımız söz bu oldu. Güvenilir, güçlü ve akılda kalıcı bir marka olmanın yolu sözünü tutan bir yapıdan geçer. Çuhadaroğlu çatısı altında oluşturulan 5 markanın tamamı da bu motto ile yola çıkmış ve güçlerini birleştirmiştir. Basit ve kolay anlaşılır, şeffaf ama aynı zamanda farkındalık yaratan, öncü ve kalitesinden ödün vermeyen çizgisiyle sektöründe bilinen ve söz sahibi markalar oluşturmak birincil önceliğimizdir.


Yeni markalarımızı yeni ürünlerimiz ve iletişim materyallerimiz ile tanıtıyor olacağız. Kurumsal kimlik rehberimizi baz alarak; ürünlerimiz, kataloglarımız, internet sitelerimiz, sosyal medya hesaplarımız, bayi tabelalarımız, dijital altyapımız ve çözümlerimiz ve hatta promosyon malzemelerimiz yeni baştan tasarlandı. Satış ve Pazarlama personelimiz de yeni kurumsal kıyafetleri ile markalarımızın öncüleri oldular ve olmaya da devam edecekler.

markalar
İnovasyon & Kalite

Markalarımız

 
 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dokunarak bırakılacak her iz, öncesinde köklü ve güçlü bir değişimi gerektirecektir.

Detay

Kapı ve Pencere Sistemleri

Çuhadaroğlu’nun yarım yüz yılı aşan tecrübesi, zamana, teknolojiye ve insana karşı; iletişim odaklı, yenilikçi bir yapıyı merkez alır. “interal” markası bu değişimin, tüm bu birikimin sonunda oluşan, Çuhadaroğlu ailesinin yeni bir marka üyesidir.

interal

 

Kullanım Koşulları

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ VE GÜVENLİĞİ FORMU Bu dokumanı onaylayarak 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“Kanun”) 5. Maddesi kapsamında Şirketimize iletmiş olduğunuz kişisel verilerinizin, hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek ve sizlerle iletişime geçmek için kullanımına açıkça rıza göstermektesiniz.

Kişisel verileriniz kanuni düzenlemelere uygun olarak ticari teamüllerde öngörülen sürelerde işlenecektir.

Kanun kapsamında Veri Sorumlusu Şirketimiz; CUHADAROĞLU olup Kanun’daki tüm sorumluluk ve yükümlülüklerine uymayı kabul etmektedir. Kişisel Verilerinizin, Veri Sorumlusu Şirketimizin belirleyeceği yurtiçi veya yurtdışında bulunan 3. kişilere işbu verilerin saklanması, depolanması ve açık rıza gösterilen amaçlarla işlenmesi için aktarılmasına açıkça onay vermektesiniz. Kanuni haklarınız kapsamında; dilediğiniz zaman Veri Sorumlusu Şirketimize başvurarak tarafınıza ait kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenen kişisel verileri varsa bunlara ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bu verilerin amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, kişisel verilerinin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerindeki hataların düzeltilmesini ve eğer aktarım yapılmışsa ilgili üçüncü kişiden bu düzeltmenin istenmesini talep etme, kişisel verilerin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde bu verilerin silinmesini, yok edilmesini ya da anonim hale getirilmesini isteme ve eğer aktarım yapılmışsa bu talebin aktarılan üçüncü kişiye iletilmesini isteme, işlenen verilerin neticesinde kişi ile ilintili olumsuz bir sonuç çıkmasına itiraz etme, Kanun’a aykırı veri işleme nedeniyle zararının ortaya çıkması halinde zararını yasalar çerçevesinde talep etme hakkınız mevcuttur.