Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

RAMS BEYOND MASLAK

Yapım Yılı:

Proje Yeri: Maslak/İstanbul 

Mimar: Dome + Partners

Müşteri:  RAM AND SONS İNŞAAT ve DIŞ TİCARET A.Ş.

Uygulama Alanı: 47.000 m2

İşin Kapsamı:  Kullanılan Sistemler:  Alüminyum Panel Cephe (Projeye Özgü) , S 50 Alüminyum Sürme Sistemi,  ST 70 Alüminyum Kapı ve Pencere Sistemi, Kompoze Levha Kaplama / Aluminium Unitized Curtain Wall (Custom Design), S 50 Aluminium Sliding Sistem,  ST 70 Aluminium Door and Window System, Composite Panel Cladding

İstanbul, Maslak bölgesinin yeni gözdesi, RAMS Beyond İstanbul Projesi, farklı mimarisi ile kullanıcılarına ayrıcalıklı yeni bir yaşam alanı sunuyor. İstanbul'da üç köprüyü gören konumuyla, 360° büyülü ve panoramik bir manzara imkanı sunan Rams Beyond İstanbul projesinin, projeye özel olarak tasarlanmış alüminyum panel giydirme, sürme- doğrama ve kompozit levha uygulamaları, Çuhadaroğlu Alüminyum Sanayi firmasının bünyesinde çözümleniyor.

 

 

Kullanım Koşulları

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ VE GÜVENLİĞİ FORMU Bu dokumanı onaylayarak 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“Kanun”) 5. Maddesi kapsamında Şirketimize iletmiş olduğunuz kişisel verilerinizin, hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek ve sizlerle iletişime geçmek için kullanımına açıkça rıza göstermektesiniz.

Kişisel verileriniz kanuni düzenlemelere uygun olarak ticari teamüllerde öngörülen sürelerde işlenecektir.

Kanun kapsamında Veri Sorumlusu Şirketimiz; CUHADAROĞLU olup Kanun’daki tüm sorumluluk ve yükümlülüklerine uymayı kabul etmektedir. Kişisel Verilerinizin, Veri Sorumlusu Şirketimizin belirleyeceği yurtiçi veya yurtdışında bulunan 3. kişilere işbu verilerin saklanması, depolanması ve açık rıza gösterilen amaçlarla işlenmesi için aktarılmasına açıkça onay vermektesiniz. Kanuni haklarınız kapsamında; dilediğiniz zaman Veri Sorumlusu Şirketimize başvurarak tarafınıza ait kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenen kişisel verileri varsa bunlara ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bu verilerin amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, kişisel verilerinin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerindeki hataların düzeltilmesini ve eğer aktarım yapılmışsa ilgili üçüncü kişiden bu düzeltmenin istenmesini talep etme, kişisel verilerin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde bu verilerin silinmesini, yok edilmesini ya da anonim hale getirilmesini isteme ve eğer aktarım yapılmışsa bu talebin aktarılan üçüncü kişiye iletilmesini isteme, işlenen verilerin neticesinde kişi ile ilintili olumsuz bir sonuç çıkmasına itiraz etme, Kanun’a aykırı veri işleme nedeniyle zararının ortaya çıkması halinde zararını yasalar çerçevesinde talep etme hakkınız mevcuttur.